Ενοριακές Πλοηγήσεις
IΕΡΟΣ ΝΑΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
![]() |
Προγράμματα Ακολουθιών:![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Δραστηριότητες: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Διεύθυνση: Χαρ. Νικολάου και Κουμπή, Μαρκόπουλο T.K.: 19003 Τηλ.: 22990-40040 Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Ιστότοπος: http://agnikolaosmark.gr/ |
![katixitika-naoi](images/katixitika/katixitika-naoi.png)
![bullet-blue-203c61](images/endiaferonta/photothiki/bullet-blue-203c61.png)
![bullet-blue-203c61](images/endiaferonta/photothiki/bullet-blue-203c61.png)
![bullet-blue-203c61](images/endiaferonta/photothiki/bullet-blue-203c61.png)
![bullet-blue-203c61](images/endiaferonta/photothiki/bullet-blue-203c61.png)
![bullet-blue-203c61](images/endiaferonta/photothiki/bullet-blue-203c61.png)
![bullet-blue-203c61](images/endiaferonta/photothiki/bullet-blue-203c61.png)
Υπεύθυνος: π.Εμμανουήλ Μπαλίρε
Μαθήματα Ενισχυτικής διδασκαλίας: Δίνονται μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας.
![bullet-blue-203c61](images/endiaferonta/photothiki/bullet-blue-203c61.png)
![bullet-blue-203c61](images/endiaferonta/photothiki/bullet-blue-203c61.png)
![bullet-blue-203c61](images/endiaferonta/photothiki/bullet-blue-203c61.png)
![bullet-blue-203c61](images/endiaferonta/photothiki/bullet-blue-203c61.png)
![bullet-blue-203c61](images/endiaferonta/photothiki/bullet-blue-203c61.png)
Σχολή Γάμου και Οικογένειας: Μία φορά το μήνα
Συμβουλευτική γονέων & νέων ζευγαριών: Σάββατο 4:00-5:00 μ.μ.
Η συμβουλευτική πραγματοποιείται στο χώρο της έκθεσης βιβλίου του ναού, σε ωριαίες, ατομικές συναντήσεις, οι οποίες ρυθμίζονται κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας, στο τηλ. 693.83.88.827, με την κ. Α. Μωραϊτάκη, ψυχολόγο - οικογενειακή ψυχοθεραπεύτρια.
Εκμάθηση μουσικών οργάνων: Κάθε Παρασκευή 4:15 - 6:15 μ.μ.
Χορωδία: Κάθε Σάββατο 12:00-1:00 μ.μ.
Σκίτσο: Κάθε Κυριακή μετά τη Θεία Λειτουργία
Κινηματογραφική Λέσχη Νέων: Μία φορά το μήνα